Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kde nás najdete

SERVIS-PC s.r.o.
Skuherského 64
370 01 České Budějovice 

Tel: +420 603 518 402
E-mail: obchod@servispc.cz

Prodejna:
PO-ČT
9:00-12:00  13:00-17:00

PÁ-SO-NE

Zavřeno


Odvirování zavirovaných dat

Odvirování počítače, odvirování dat a prodej antiviru ESET

Zavirovaný počítač a antivirový program

Pokud se váš počítač chová jinak, než jste byli zvyklí, dochází k pádům Windows a „zamrzání“ počítače, může se jednat o napadení počítače virem. Doporučujeme: svěřte váš počítač do péče našich techniků. Můžete tím předejít případné ztrátě dat.

Dnes je již absolutní nutností mít počítač vybavený antivirovým programem. Základní antivirový program obsahuje již systém Windows 10. Pokud chcete mít větší jistotu a provozujete internetové bankovnictví, doporučujeme zakoupení špičkového antiviru od firmy ESET Smart Security, nebo Internet Security. Jsme dlouholetými partnery firmy ESET. Umíme pro vás vybrat ten správný produkt za co nejnižší cenu. S instalací vám pomůže vyškolený personál na naší prodejně, nebo případně konzultací po telefonu.  


 

Proč mít antivirový program ESET?

Antivir je program, který chrání počítač před napadením od řady druhů škodlivých virů , škodlivých programů. Mezi nejznámější patří červ, trojský kůň a backdoor.

ESET INTERNET SECURITY 

Nejlepší volba pro každodenní uživatele internetu. Obsahuje pokročilé technologie, které ochrání váš počítač a data před všemi typy hrozeb.

Jak stáhnout a nainstalovat produkt ESET pro Windows?

Pokud vlastníte licenci ESET nebo se chystáte u nás zakoupit novou licenci ESET , máme pro vás  řešení. Produkt  společně vybereme a my vám ho bezplatně nainstalujeme do vašeho PC nebo notebooku. Platíte pouze za vybranou licenci. A o prodloužení se vám v dalším roce rádi postaráme.

Ať děláte na internetu cokoliv, ESET vás ochrání.